K úspěšnému eventu patří i gastronomie. Disponujeme hned několika restauračními a společenskými prostory a zároveň nabízíme profesionální cateringové služby pro různé typy akcí, od coffee breaku, rautu, servírovaného menu, bufetu až po degustační menu. Naším cílem je plnit Vaše očekávání a zároveň respektovat možnosti Vašeho budgetu.

COFFEE BREAK


Občerstvení, které je podáváno o přestávkách při seminářích, školeních, prezentacích, přednáškách a dalších akcích, Vám jistě dodá potřebnou energii pro další část programu.

V rámci coffee breaku podáváme kávu, čaj a nealkoholické nápoje, slaný snack v podobě chlebíčků, bagetek, sendvičů apod. Dále nabízíme sladký snack s pestrou nabídkou koláčů, řezů, či závinů. Nechybí ani přísun energie ve formě ovoce.

BOWLING MENU


Občerstvení vhodné nejen jako chuťovka k bowlingu, ale i pro večírky a společenské akce s menším počtem účastníků (10–100 osob).

Finger food a kanapky, teplý snack, saláty, sladký snack a samozřejmě nabídka pečiva. Ideální pro posezení ve Valašském šenku a Moravské vinárně.

SERVÍROVANÉ MENU


Servírované, zpravidla jednotné menu je ideální volbou oběda pro účastníky školení, workshopů a konferencí
.

Navrhneme menu podle Vašeho rozpočtu. Dle zvolené částky se odvíjí i složení a počet chodů. Servírované menu lze objednat také jako večeři. V takovém případě doporučujeme vyzkoušet i některé z našich degustačních menu.

BUFET


Vhodná forma oběda nebo večeře pro 25 a více osob.

Bufet se vždy skládá z předkrmů, polévky, výběru z několika hlavních jídel, salátů a moučníků včetně čerstvého ovoce. Plnou nabídku jídla garantujeme po dobu dvou hodin.

RAUT


Ke slavnostnímu zakončení akcí, k plesu či gala večeru neodmyslitelně patří raut.

Připravíme Vám pestrou nabídku jídel napříč celým sortimentem, od studeného bufetu přes teplou kuchyni a saláty až po lahodné moučníky. Skladba rautu se odvíjí od částky připadající na jednoho účastníka. Raut je možné objednat od 50 osob.

 

NABÍDKA

Vše je možné po dohodě se šéfkuchařem připravit Vám na míru.

RESTAURACE ATRIUM

Snídaně se podávají od 7.00 do 10.00 hodin, obědy od 12.30 do 14.30 a večeře od 17.30 do 20.30 hodin.

Vítejte v srdci našeho hotelu - v restauraci Atrium. V otevřeném a vzdušném prostoru vyhrazeném pro hotelové hosty, Vám naservírujeme pochoutky z naší kuchyně. Nenechte si ujít snídaně a večeře v podobě bohatých švédských stolů.

Více informací

 

 

 

 

 

 

 

Otevírací hodiny
Snídaně 7.00 - 10.00
Obědy 12.30 - 14.30
Večeře 17.30 - 20.30

RESTAURACE VITALIS

Snídaně se zde podávají od 7.00 do 10.00 hodin.

Restaurace Vitalis se otevírá našim hotelovým hostům při vyšší obsazenosti hotelu. Je umístěna nedaleko Wellness centra, a je tak pohodlně dostupná hostům, kteří jsou ubytováni ve wellnesové části hotelu. Podáváme zde snídaně formou švédských stolů v čase od 7.00 do 10.00 hodin.

Více informací

 

 

 

Otevírací hodiny
Snídaně 07.00 – 10.00

LOBBY BAR

Otevřeno denně od 9.00 do 01.00 hodin

Dobrá káva, kvalitní drinky a chutné zákusky. Hledáte-li poklidné místo na posezení s přáteli u kávy nebo večerního koktejlu, zavítejte do našeho Lobby baru. Nemůžete ho minout. Uvítá Vás hned u vchodu do hotelu poblíž recepce. Usaďte se a pobavte se se svými přáteli či obchodními partnery za tichého šumu vody z blízké fontány.

Více informací

 

 

 

 

Otevírací hodiny
Denně 09.00 - 01.00

RESTAURACE NOSTALGIA

Otevřeno denně od 11.00 do 23.00 hodin

Restaurace v jedinečném stylu s bohatou nabídkou italské kuchyně Vás zve k posezení!

Více informací

Pro hosty toužící po soukromí je zde k dispozici i salonek až pro 12 osob a v restauraci je možné uspořádat různé akce dle vašeho přání.

 

 

 

 

 

Otevírací hodiny
Denně 11.00 - 23.00

BOWLING BAR

Přijďte žít „americký sen”! Bowling situovaný do prostředí amerických 50. let Vám nabídne 4 profesionální bowlingové dráhy, kulečník, karambol, šipky, fotbálek a bar, který nikdy nevysychá.

Více informací

Občerstvěte se limonádou, pivem i něčím ostřejším, “zabowlete” si, zahrajte fotbálek, kulečník, karambol nebo šipky.

 

 

 

 

 

 

 

Otevírací hodiny
Pondělí - Čtvrtek 10.00 - 22.00
Pátek - Sobota 10.00 - 24.00
Neděle 10.00 - 20.00

RESTAURACE JIZERKA

Otevřeno od 8.00 do 10.00 (ve všední dny) a od 11.00 do 16.00 hodin.

V samoobslužné restauraci Jizerka vám nabídneme jídelní menu na celý týden, saláty a vynikající dezerty z naší cukrárny.

Více informací

Vítejte v restauraci Jizerka. V zábavní části CENTRA BABYLON Vám nabídneme menu s bohatým výběrem masa, příloh, zeleniny i čerstvých domácích dezertů.

Ve všední dny Vám připravíme zvýhodněné menu, které zahrnuje polévku a hlavní chod z naší nabídky. Od pondělí do pátku Vás též rádi uvítáme i na snídani od 8 do 10 hodin.

Otevírací hodiny
Denně 8.00 – 10.00 a 11.00 – 16.00

KAVÁRNA KRÁLOVSKÁ ZAHRADA

Otevřeno denně od 9.00 do 19.00 hodin

Nechte se zlákat vůní čerstvé kávy a domácích zákusků z naší Královské zahrady. Kavárna Vám nabízí příjemné posezení v zábavní části CENTRA BABYLON. Usaďte se a vychutnejte si některý z našich koktejlů nebo vyzkoušejte všechny příchutě nejstudenějšího dezertu na světě - oblíbené "kuličkové" zmrzliny ICE´N´GO.

Více informací

 

 

 

 

 

Otevírací hodiny
Denně 9.00 - 19.00

STAROČESKÁ RYCHTA

Otevřeno denně od 16.00 do 23.00 hodin

RESTAURACE DOČASNĚ UZAVŘENA.

Prostor s atmosférou počátku 20. století s kapacitou až pro 110 osob. Staročeská rychta je prostředí jako stvořené pro pořádání oslav, přátelských setkání, ale i srazů nebo školení.

Více informací

Ve vybrané dny u nás vysíláme důležitá sportovní utkání. Tak přijďte fandit a posedět u dobrého piva s pořádnou čepicí pěny. Stylové prostředí a usměvavá obsluha vám zajistí příjemné posezení, které si budete chtít brzy zopakovat.

Otevírací hodiny
Denně 16.00 – 23.00