V CENTRU BABYLON najdete zázemí pro téměř jakoukoliv akci. Připravíme pro Vás kongres, seminář, konferenci, teambuilding, večírek, ples, koncert nebo třeba svatbu či jinou společenskou událost. Díky rozsáhlé nabídce našich indoor i outdoor aktivit a doprovodných programů bude navíc každá akce pro účastníky nevšedním zážitkem. Váš event dokážeme připravit all-inclusive od nabídky až po profesionální realizaci.

Proč event u nás?

 • největší kongresové a eventové centrum mimo Prahu v České republice
 • klimatizované sály a salonky s kapacitou od 10 do 1 000 osob
 • více než 20 eventových prostor různých typů a velikostí
 • cateringové služby vysoké kvality
 • audiovizuální technika
 • akreditační a recepční služby
 • široká nabídka indoor a outdoor aktivit
 • doprovodné programy
 • snadná dostupnost z Prahy do 60 minut
 • parkování v krytém domě s kapacitou až 450 míst, stání pro autobusy
 • event na míru all-inclusive dle Vašich představ a přání
 • bohaté zkušenosti a reference

Typy akcí

KONGRESY A KONFERENCE

Víme, že pořádání kongresu se stovkami účastníků je náročné. Díky mnoha různým dispozičním možnostem můžeme účastníky eventu rozdělit do několika skupin. Např. Kongresový sál s přilehlými salonky a foyer vytvoří malé kongresové centrum.

 • 3 velké sály s celkovou kapacitou až 1 500 osob
 • komfortní ubytování až pro 1 000 osob
 • parkování v krytém domě s kapacitou až 450 míst, stání pro autobusy

SEMINÁŘE, ŠKOLENÍ, WORKSHOPY

Víme, že klíčem k úspěchu akce je prostor, v němž se účastníci musí cítit příjemně a uvolněně. S ohledem na charakter programu a počet účastníků navrhneme místo, které bude prostorné a zároveň útulné. Pro tyto potřeby nabízíme sály a salonky v různých stylech  s kapacitou od 10 do 1 000 osob vybavené audiovizuální technikou. Samozřejmostí je zajištění cateringových služeb.

 

 

 

 

TEAMBUILDING, FIREMNÍ VEČÍRKY

Zorganizujeme firemní akci, která bude všechny účastníky především bavit. Disponujeme pestrou nabídkou doprovodných aktivit: ochutnávka vín ve sklepní vinárně, živá hudba nebo DJ, Casino Club s krupiéry, turnaj v bowlingu či adrenalinový souboj týmů v podzemní Laser Game areně, relaxace ve wellness či privátním sauna klubu. To vše v rámci našeho komplexu! Zajistíme ale i program na čerstvém vzduchu: grilování na naší Sluneční terase, golfový turnaj, únikové hry, motokáry, science show v iQLANDII,...

PLESY A SVATBY

S pořádáním společenských či rodinných akcí máme mnohaleté zkušenosti. Nabízíme originální prostory a postaráme se o vše od výzdoby sálu, zajištění živé hudby nebo DJ, služeb fotografa, kameramana, moderátora, audiovizuální techniku, catering, sestavení slavnostního menu, ubytování až pro 1 000 osob, až po taneční vystoupení, fotokoutek a další doprovodné programy.

VÝSTAVY

Mnoho institucí, spolků i komerčních subjektů svěřilo své exponáty prostorám CENTRA BABYLON. Návštěvníci tak měli možnost prohlédnout si objekty z různých odvětví v neotřelých interiérech našeho komplexu. Výstavy pořádáme např. v sále Expo, Kongresovém či Konferenčím sále, Tropické zahradě, Zámeckém sklepení či foyer Královská zahrada.

Doplňkové aktivity

Každý event je vhodné doplnit doprovodným programem a aktivitami, které celou akci účastníkům zpestří a zpříjemní. Rozsáhlost a různorodost našeho komplexu nabízí širokou škálu možností pro zábavnou i odpočinkovou část programu. Poloha a okolí Centra zároveň vybízí k nepřebernému množství outdorových aktivit.

INDOOR

Zárukou úspěšného eventu je též zábava, která v Babylonu hraje prim. Příznivci aktivní zábavy si u nás užijí vodní hrátky v Aquaparku, Funpark, Lunapark, Laser game, iQPARK, 4D KINO, Indoor Adventure Golf, Bowling a další. Nezapomínáme ani na klidnější povahy, které se mohou nechat rozmazlovat wellness procedurami nebo si užít třeba ochutnávku vín.

OUTDOOR

Umístění CENTRA BABYLON v samém centru historického Liberce a zároveň v kotlině mezi Ještědským hřbetem a Jizerskými horami skýtá skvělou možnost jak sportovních outdoorových aktivit, tak kulturního vyžití. Z mnoha atraktivit v našem okolí můžeme doporučit např. prohlídku historického centra Liberce s novorenesanční radnicí či návštěvu nejstarší ZOO v ČR, sjezd z Ještědu na koloběžce, lyžování ve Ski areálu Ještěd nebo bobovou dráhu v areálu Obří sud Javorník. Milovníci golfu si užijí svoji hru v Golf Clubu Ještěd, který nabízí kvalitní, plně zavlažované 12jamkové hřiště.


Jsme schopni navrhnout i koncept a logistiku celé akce a flexibilně naplnit Vaše představy a přání.
Kontaktujte naše obchodní oddělení pro více informací.