Využijte dalších výhod, které EVENT CENTRUM BABYLON nabízí: nákup vstupenek do našich zábavních či relaxačních středisek za zvýhodněné ceny pro vaše zákazníky či zaměstnance, speciální cenově výhodné balíčky, které v naší běžné nabídce nenajdete, nebo možnost prezentace vaší společnosti na plochách významného a frekventovaného turistického cíle.

PROVIZNÍ PRODEJ

V rámci nového projektu, bychom Vás rádi oslovili s exkluzivní nabídkou provizního prodeje vstupenek a služeb CENTRA BABYLON Liberec.

Díky němu můžete rozšířit portfolium služeb pro Vaše klienty, a zvýšit tak atraktivitu svého zařízení.

Poskytněte svým hostům až 35% slevu na vstupenky do zábavní časti CENTRA BABYLON, jako je např. Aquapark, iQPARK nebo Wellness. Rozdíl oproti pultové ceně si buď můžete ponechat, nebo jej dát svým hostům jako benefit Vašeho zařízení.

Výše provize určuje vzdálenost spolupracujícího objektu od CENTRA BABYLON Liberec.

VÝHODY SPOLUPRÁCE:

  • Zvyšujete atraktivitu svého zařízení.
  • Další příjem do Vašeho podnikání.
  • Propagační materiály, včetně následného servisu a podpory poskytujeme zcela zdarma.
  • Snadný nákup přes online prostředí, hosté mají vstupenky ihned k dispozici.
  • Objednáváte pouze při zájmu Vašich hostů, nic nenakupujete předem.
  • Vždy máte přehled o svých nákupech, fakturace 1x měsíčně.

BENEFITNÍ PRODEJ

Odměňte své zaměstnance atraktivním benefitem v podobě slevy na pobyt v našem hotelu! Zasloužený odpočinek v komfortním WELLNESS HOTELU BABYLON se širokým spektrem relaxačních procedur a rozptýlení v mnoha zábavních střediscích CENTRA BABYLON je jistě lákavou odměnou za jejich vykonanou práci.

Pro společnosti nabízíme speciální cenově zvýhodněné pobytové balíčky, které mohou jejich pracovníci pomocí unikátního kódu u nás rezervovat. Tyto benefitní balíčky nejsou ve standardní nabídce veřejně dostupné a jsou určeny výhradně firmám.

V případě zájmu o čerpání benefitních balíčků se neváhejte obrátit na náš tým.

REKLAMNÍ PLOCHY

Zviditelněte svoji firmu na některé z reklamních ploch v interiéru či exteriéru našeho rozsáhlého komplexu!

CENTRUM BABYLON je jedním z nejnavštěvovanějších turistických cílů Libereckého kraje. Roční návštěvnost zábavních středisek přesahuje 400 000 osob, jejich skladbu z 90 % tvoří návštěvníci z ČR. V prostorech zábavní části je třeba nad rámec výše uvedeného čísla počítat i s návštěvou hostí čtyřhvězdičkového WELLNESS HOTELU BABYLON přesahující 40 000 osob - převážně z České republiky, Německa, Polska a dalších evropských zemí. V kongresové části centra se ročně uskuteční více než 100 eventových, firemních a soukromých akcí pro klienty z celé České republiky i zahraničí. Potenciál tedy sahá až k roční kapacitě 500 000 osob.


Díky dané poloze projede okolo CENTRA BABYLON denně několik stovek autobusů MHD a desítky autobusů dálkových linek (např. Liberec–Praha). Ulice Košická, kde CENTRUM BABYLON sídlí, je jednou z nejfrekventovanějších libereckých komunikací. Denně po ní projede kolem 2 500 automobilů, a to zejména kvůli sjezdům a nájezdům na rychlostní komunikaci R35 (Liberec–Turnov–Praha/Hradec Králové, opačným směrem potom Liberec–Děčín–Polsko/Německo). Jedná se rovněž o jednu z hlavních příjezdových tras do centra Liberce, kterou vozidla projíždějí velmi nízkou rychlostí.

Přehled všech našich reklamních ploch naleznete zde.

Aktuální dostupnost ploch a cenové podmínky poptávejte prosím zde.